Duben 2008reklamy

26. dubna 2008 v 17:03 Video Reklamy:))))

BOBIKA

ČESKÁ VODKA

MAXI KING

Cocacola zero
Proč používat kondom????

ZAC EFRON

24. dubna 2008 v 17:19 | SHAGY |  Zac Efron
No Zacu takhle na veřejnosti?Že se nestydíš:)))))
Zac je na tyhle fotce asi zhulenej,jinak si to nedokážu vysvětlit.


semmmmmmmmm

22. dubna 2008 v 19:20 | shagy

sem pište reklamy,upozornění(třeba když sem vyhrála,atd..........)


Pán prstenů kvíz

21. dubna 2008 v 18:44 | shagy
1) Jak se jmenuje hobit,který nese prsten???
a) Sam
b) Smíšek
c) Pipin
d) Frodo
2) Kdo je Legolas???
a) elf
b) hobit
c) skřet
d) trpaslík
3) Jak se jmenuje elfka,kterou miluje Aragorn?
a) Eowin
b) Angel
c) Arwen
d) Gimli
4) Jak se jmenuje ten kdo vyrobil prsten moci?
a) Saruman¨
b) Sauron
c) Gandalf
d) Glum
5) Jaký díl pána prstenů neexistuje?
a) Dvě věže
b) Společenstvo prstenu
c) Bitva o Středozem
d) Návrat krále
6) Jak se jmenuje elfský chléb??
a) Legolas
b) Mňamka
c) Elfský chléb
d) Lembas
7) V jakém hostinci měl Frodo čekat na Gandalfa?
a) U rezavé veverky
b) U vyskákaného poníka
c) U dvou věží
d) U skákavého poníka
8) Kdo z těchto lidí nepatří do společenstva prstenu
a) Legolas
b) Aragorn
c) Gandalf
d) Bilbo
9) Jaký herec si zahrál postavu Froda Pytlíka??
a) Daniel Radclife
b) Elijah Wood
c) Rupert Grint
d) Tom Felton
10) Na jakém místě se musí zničit prsten?
a) V Rohanu
b) V Helmově žlebu
c) V ohnivé skále
d) v hoře osudu
a pod to co na diplomek(jenom postavy nebo herce z PP)

Harry Potter kvíz

21. dubna 2008 v 18:28
1) V jaké koleji je Harry Potter?
a) Mrzimor
b) Havraspár
c) Nebelvír
¨d) Zmijozel
2) Jak se jmenuje klobou,který rozřazuje studenty do kolejí????
a) Modrý
b) Ukecaný
c) klobouk
d) Moudrý
3) Harryho jizva je ve tvaru.....
a) blesku
b) jablka
c) kříže
d) blesku
4) Jak se nazývají lidé,kteří neumějí čarovat?
a) Mágové
b) Poplatníci
c) Moulové
d) mudlové
5) Harryho kamarád se jmenuje....
a) Draco
b) Ron
c) Snape
d) Výron
6) Jak se jmenuje nejoblíbenější sport v kouzelnickém světe??
a) frpál
b) frnkball
c) fotbal
d) famfrpál
7) Jak se jmenuje Hagridův pes??
a) Rex
b) Krysák
c) Cézar
d) Tesák
8) Jak se jmenuje Harryho největší nepřítel
a) Volmrd
b) Ty víš kdo
c) Voldemort
d) Drákula
9) Jak se jmenují kamarádíčci Draca Malfoye?
a) Tom a Jerry
b) Asterix a Obelix
c) Crash a Goy
d) Crabbe a Goyle
10) Jak se jmenuje koště,které Harry dostane jako náhradu za zničený Nimbus 2000??
a) Nimbus 2001
b) Střela
c) Zameták 3000
d) Kulový blesk
co na diplomek (jenom postavy nebo herce z HP)

Hellboy

21. dubna 2008 v 17:31 | shagy
Hellboy je fiktivní postava paranormálního vyšetřovatele z komiksů firmy Dark Horse Comics. Postavu vytvořil komiksový tvůrce Mike Mignola a poprvé ji představil v roce 1993. Od té doby vyšlo s tímto hrdinou několik desítek kreslených i psaných příběhů, stejnojmenný celovečerní film (druhý je ve fázi natáčení), animované filmy a počítačové hry.

Fiktivní životopis

Hellboy byl jako dítě vyvolán z pekla nacistickými okultisty. Byl ale získán spojenci a vychován v Úřadu pro výzkum paranormálních jevů. Vyrostl v mohutného muže s červenou kůží, zbytky upilovaných rohů a jednou kamennou rukou.

Superman

21. dubna 2008 v 17:25 | shagy
Superman je komiksový hrdina. Je synem vědce Jor-Ela a Lary Lor-Van z planety Krypton. Jeho pravé jméno je Kal-El. Jako malé dítě byl odeslán na Zemi svým otcem, jenž věděl o zkáze jejich domovské planety. Na Zemi se ho ujímají osamělí manželé Kentovi a dávají mu jméno Clark.
Díky fyzikálním rozdílům mezi planetami a evolučnímu předstihu oproti lidem má Clark neobyčejné schopnosti. Je rychlejší než kulka, má nadlidskou sílu, je nezničitelný a svýma očima dokáže cokoliv prohlédnout nebo zapálit. Jedinou jeho slabostí je kryptonit, meteorit z jeho bývalé planety nalezený na Zemi, který ho může i zabít.
Po smrti svého otce se vydává do města Metropolis, kde pracuje jako nesmělý a bojácný reportér deníku Daily Planet, ale kdykoliv je připraven proměnit se v muže v modrém kostýmu s červenou pláštěnkou. V Supermana, který vždy bojuje na straně spravedlnosti a dobra. V zaměstnání se setkává s atraktivní žurnalistkou Lois Laneovou, do které se zamiluje.

Historie

Postava byla vymyšlena v roce 1932 kanadským kreslířem Joe Shusterem a americkým spisovatelem Jerry Siegelelem během jejich mládí v Clevelandu v americkém státě Ohio. Svůj nápad prodali do Detective Comics, Inc. v roce 1938 a Superman debutoval v komiksu "Action Comics #1" v červnu 1938. Později se postava Supermana objevila v rozhlasovém seriálu, televizních programech, filmech, novinových stripech a videohrách. Od roku 1938 byly příběhy Supermana vydány v mnoha komiksech.

Batman

21. dubna 2008 v 17:17 | shagy
Batman je komiksová postava, stvořená Bobem Kanem a Billem Fingerem. Je, vedle například Supermana, jednou z ikonických postav vydavatelství DC Comics. Batmanova druhá identita je Bruce Wayne, milionář a filantrop. Batmanovo hlavní působiště je fiktivní město Gotham, kde bojuje proti zločinu, většinou (ne vždy) spolu s Robinem - což je postava, jejíž identita je v různých komiksech různá (v Návratu temného rytíře je to dokonce dívka). Na rozdíl od mnoha podobných komiksových postav nemá Batman žádné superschopnosti, ale má například známé auto Batmobile a disponuje velmi vyspělou technologií.
Batman se stal populární ihned po svém uvedení v komiksové sérii Detective Comics. V USA se stal v 60. letech populárním televizní seriál Batman. V roce 1968 napsal Frank Miller jednu z přelomových komiksových knih Návrat temného rytíře (The Dark Knight Returns). Světovou proslulost pak získal Batman díky filmu Batman režiséra Tima Burtona v roce 1989, který byl následován filmem Batman se vrací (The Batman Returns). Posledním zatím natočeným filmem o Batmanovi je Dark Knight, který má premiéru v roce 2008. Film je natočen Christopherem Nolanem, který v roce 2005 natočil jiný "batmanovský" film Batman začíná (Batman Begins). Některé významné Batmanovy komiksy - kromě Návratu temného rytíře například Ticho (Hush) - vyšly česky pod nakladatelstvím Crew.
Kromě již uvedených komiksů vystupuje Batman například v Justice Leage America, Detective Comics, mezi další známé komiksy patří Batman: Rok Jedna (Batman: Year One) nebo Batman: The Killing Joke.
Kromě již uvedených filmů a seriálu je Batman hlavní postavou mnoha kreslených seriálů a nepříliš úspěšných filmů Joela Schumachera Batman navždy (Batman Forever) a Batman a Robin (Batman & Robin). Posledně jmenovaný je často uváděn, spolu s filmem Catwoman, jako jedna z nejhorších komiksových adaptací vůbec.

Spiderman

21. dubna 2008 v 17:09 | shagy
Peter Parker je patnáctiletý středoškolák. Ve škole si ho často dobírají pro jeho zálibu k vědě. Žije v New Yorku ve čtvrti Queens, na ulici Forest Hills s tetičkou May a strýčkem Benem. Je zpočátku tichý a zamklký, pilně studující žák s talentem dostat se na ty nejvyšší posty uznávaného vědce. Na demonstraci nové radioaktiviní technologie se však stala nehoda, která ho změnila navždy. Když zrovna fotografoval přístroj, který právě byl premiérově spouštěn, pro školní noviny, spustil se do radioaktivního záření malý pavouček. Ten otřesen zářením se pustil své vlastní sítě přímo na Petrovu ruku. Než stačil Petr odrhnout oko od foťáku a zjistit, co se děje, pavouk ho stačil ošklivě pokousat. S hrozným úlekem, co se vlastně stalo, aniž by shlédl dokončení demonstrace, Petr utekl domů.
Po dlouhých nočních můrách se druhý den probudil s novým pocitem. S něčím, co mu dávalo energii do života, navíc s nadlidskou silou. A za několik hodin si stačil uvědomit, co se děje. Byl to ten pavouk! Ten, kterého zahlédl utíkat pryč od své nohy. To on ho kousl. Po pozdějším zkoumání zjistil, že jeho DNA člověka se smíchala s DNA pavouka. Teprve pak si uvědomil co by teoreticky mohl. Za pomocí znalostí své vědy, nějakým záhadnými impulsy vysílanými z mozku, si vyrobil pavoučí vlákno lidské velikosti, jeho postup znal kupodivu zpaměti. Také si k tomu pořídil spouštěcí mechanismus, který si začal dávat pod svůj oblek a aktivuje se poklepáním prostředníčku a prsteníčku na předzápěstí. V té době uvažoval o tom, jak získat slávu, nebo si slušně přivydělat peníze.
Začal vystupovat v show zvané 'Vstupte a užasnete', kde pomocí svých síťostřel na dálku zhasínal hořící svícny. Potom v novinách objevil nabídku od WWA. Známá společnost pořádající zápasy v souboji na život a na smrt, která neručí za zranění přihlášených. Když si pak v šatně počítal svoje peníze, utíkal přes ní zloděj a za ním policajt, který křičel na Petra, ať zloděje chytí. Odmítl z důvodu, že je zápasník a ne strážce zákona. Když přišel domů strejda Ben, byl zabit pistolí, kdy chránil tetičku May. Petr si řekl, že jako Spiderman dostane toho vraha první. Stalo se tak. Našel ho v jednom opuštěném skladě. Byl to ten samý zloděj, co ukradl peníze od WWA. A tak se Spider-Man rozhodl bojovat za dobro zákona, neboť si neustále kladl za vinu smrt svého strýčka Bena. Kdyby býval zloděje chytil hned při činu, nemuselo nikdy dojít k vraždě jeho strýce. Od té doby mu není osud dobra lhostejný a zároveň se ponaučil a ví, že:
"Velká moc přináší velkou odpovědnost."

Elvis Presley

21. dubna 2008 v 16:55 | shagy |  zapomenuté stars
Elvis Presley životopis
"Amerika nám dala světu čtyři pozoruhodnosti: baseball, Mickey Mouse, coca colu a Elvise Aarona Presleyho," píše Jerry Hopkins kterému vděčíme za většinu knih napsaných o "Králi Rock ´n Rollu" Elvis se narodil 8. ledna 1935 v Tupelu ve státě Mississippi Vernonu a Gledis Presleyovým společně s jeho dvojčetem který zemřel 6 hodin po porodu. Po dvou letech se přestěhovali do memphisu. Kdž mu bylo 22 let koupil si vilu Graceland. Graceland se stal po Bílem Domě nejnavštěvovanějšim domě v USA. Elvis slyšel že jeden Americký Prezident se díval na tři televize zároveň a pořídil si stejný set. Ale teď k jeho vlastní kariéře. V sedmnácti letech nahrál svou první desku u Sun Records pro matku Gledis. Asi rok a půl hrával po stodolach a restauracích. Jeho prvním šlágrem bylo That is all right mama!. Jakmile stoupl prodej desek tak udělal to co by udělal každý muž v jeho věku koupil si auto a to ne jen jedno hned čtyři a to Cadilaky jeden byl modrý, ale Elvis donutil prodejce aby ho přestříkal na řůžovo a tak se stal růžový Cadilak symbolem Rock And Rollu padesátých let a Elvise vůbec. Elvisova deska That´s all right mama vydávana pouze v městě Memphis a v jeho okolí měla asi 1600 majitelů. Zato desky Teddy Bear bylo prodáno přes 2000000 nahrávek. Když se Elvis poprvé objevil v televizy v pořadu Miltona Berla stoupla rázem sledovanost tohoto pořadu, ale jakmile přišel po druhé předpovídaly novináři že půjde tak rychle dolů jak šel nahoru. Proč? Protože většině americké populace se při písni Hound Dog nelíbyly pohyby jeho nohou. Po pořadu dostal Milton Berle 700000 kritických dopisů a ani jeden pochvalný.Ozval se Holywood a Elvis si zahrál va svém první filmu. Byla to kovbojka a nesla jméno po Elvisově v té době největším šlágru Love me tender. Když se objevil po třetí v pořadu Eda Sulivana. Tak Amerika rozhodla že se Elvis nesmí točit do televize od pasu dolů. Při svém posledním televizním vystoupení si Elvis vymyslel pohyby rukou. Elvis měl rád televizy, ale televize neměla ráda jeho. Proto už Elvis nikdy v televizy nevystoupil. Po několika koncertech odešel točit další film se jménem Loving you. V tomto filmu jsou jedny z nejlepších Elvisových písní. Když se natáčela jedna taneční scéna pozval Elvis do pódia svoji matku. Když pak umřela nechtěl už Elvis tento film nikdy vidět. Elvis natočil i jiné filmy např: Jailhouse rock ze kterého pochází první televizní klip světa mimochodem k písni jail house rock si utvořil svou vlastní choreografii. "Amerika nám dala světu čtyři pozoruhodnosti: baseball, Mickey Mouse, coca colu a Elvise Aarona Presleyho," píše Jerry Hopkins kterému vděčíme za většinu knih napsaných o "Králi Rock ´n Rollu" Elvis se narodil 8. ledna 1935 v Tupelu ve státě Mississippi Vernonu a Gledis Presleyovým společně s jeho dvojčetem který zemřel 6 hodin po porodu. Po dvou letech se přestěhovali do memphisu. Kdž mu bylo 22 let koupil si vilu Graceland. Graceland se stal po Bílem Domě nejnavštěvovanějšim domě v USA. Elvis slyšel že jeden Americký Prezident se díval na tři televize zároveň a pořídil si stejný set. Ale teď k jeho vlastní kariéře. V sedmnácti letech nahrál svou první desku u Sun Records pro matku Gledis. Asi rok a půl hrával po stodolach a restauracích. Jeho prvním šlágrem bylo That is all right mama!. Jakmile stoupl prodej desek tak udělal to co by udělal každý muž v jeho věku koupil si auto a to ne jen jedno hned čtyři a to Cadilaky jeden byl modrý, ale Elvis donutil prodejce aby ho přestříkal na řůžovo a tak se stal růžový Cadilak symbolem Rock And Rollu padesátých let a Elvise vůbec. Elvisova deska That´s all right mama vydávana pouze v městě Memphis a v jeho okolí měla asi 1600 majitelů. Zato desky Teddy Bear bylo prodáno přes 2000000 nahrávek. Když se Elvis poprvé objevil v televizy v pořadu Miltona Berla stoupla rázem sledovanost tohoto pořadu, ale jakmile přišel po druhé předpovídaly novináři že půjde tak rychle dolů jak šel nahoru. Proč? Protože většině americké populace se při písni Hound Dog nelíbyly pohyby jeho nohou. Po pořadu dostal Milton Berle 700000 kritických dopisů a ani jeden pochvalný.Ozval se Holywood a Elvis si zahrál va svém první filmu. Byla to kovbojka a nesla jméno po Elvisově v té době největším šlágru Love me tender. Když se objevil po třetí v pořadu Eda Sulivana. Tak Amerika rozhodla že se Elvis nesmí točit do televize od pasu dolů. Při svém posledním televizním vystoupení si Elvis vymyslel pohyby rukou. Elvis měl rád televizy, ale televize neměla ráda jeho. Proto už Elvis nikdy v televizy nevystoupil. Po několika koncertech odešel točit další film se jménem Loving you. V tomto filmu jsou jedny z nejlepších Elvisových písní. Když se natáčela jedna taneční scéna pozval Elvis do pódia svoji matku. Když pak umřela nechtěl už Elvis tento film nikdy vidět. Elvis natočil i jiné filmy např: Jailhouse rock ze kterého pochází první televizní klip světa mimochodem k písni jail house rock si utvořil svou vlastní choreografii.
Elvis Presley-Viva Las Vegas

Abba

21. dubna 2008 v 16:44 | shagy |  zapomenuté stars

Abba členove*životopis

18.7.2007 11:36 | Abba

Diplomek od šárky

21. dubna 2008 v 16:13 | shagy |  Moje diplomky


The Beatles

18. dubna 2008 v 12:43 | shagy |  zapomenuté stars
The Beatles byla anglická rokenrolová kapela z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon (zpěv, doprovodná kytara), Paul McCartney (zpěv, basová kytara), George Harrison (sólová kytara, zpěv) a Ringo Starr (bicí, příležitostně zpěv). Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě. Když renomovaný hudební časopis Rolling Stone v roce 2003 sestavil žebříček nejlepších alb v dějinách populární hudby, Beatles se do první desítky dostali celkem čtyřikrát (včetně 1. místa za Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band)[1].
Beatles jsou podle RIAA, která je na základě prodeje singlů a alb v Americe označila jako nejvíce prodávanou kapelu v historii, nejprodávanějším hudebním uskupením v historii Spojených států amerických. Ve Velké Británii vydali Beatles více než 40 různých singlů, alb a desek, které se vyšplhaly na první místo hitparád. Tento komerční úspěch se opakoval v mnoha dalších zemích. Jejich nahrávací společnost EMI odhadla, že do roku 1985 prodali přes miliardu desek a kazet po celém světě. V roce 2004 umístil časopis Rolling Stone Beatles na první místo v seznamu 100 největších umělců v historii. Podle časopisu pomohla jejich novátorská hudba a kulturní vliv charakterizovat 60. léta a jejich vliv na populární kulturu je patrný ještě dnes.
Beatles stáli v polovině 60. let v čele invaze britské hudby do Spojených států. Přestože měl jejich počáteční hudební styl kořeny v rock and rollu 50. let a domácím skifflu, vyzkoušela kapela mnoho různých žánrů od Tin Pan Alley až po psychedelický rock. Svým oblečením, styly a výroky určovali trendy své doby, zatímco jejich vzrůstající zájem o společenské otázky ovlivnil společenské a kulturní převraty 60. let.
//
The Beatles-Yesterday

Úvod

18. dubna 2008 v 12:27 | shagy |  zapomenuté stars
Ahojky rozhodla sem se udělat 10 článků o 10 osobnostech minulých let.
Vim ted si reknete jezis to je trapny dyt tohle je uz dávno out ted leti tokio hotel atd ale driv tyhle skupiny byly fenomenem jako dneska treba us5 a myslim ze bysme si je meli pripomenout protoze taky neco dokazali.Takže prosim do komentiku nepiste neco jako traparna atd. a proste jestli vas tohle nezajima tak do teto rubriky nelezte.
Dik za pochopeni♥

Nirvana

18. dubna 2008 v 12:21 | shagy |  Nirvana
Nirvana byla americká rocková kapela založená v roce 1987 v Aberdeenu ve státě Washington. Patří mezi nejvlivnější hudební skupiny 90. let 20. století. Zakládajícími členy byli Kurt Cobain (kytara, zpěv) a Krist Novoselic (basová kytara). Na místě bubeníka nakonec zakotvil Dave Grohl, který byl poslední v řadě několika bubeníků, kteří se v Nirvaně vystřídali.
V roce 1989 Nirvana nahrála své první studiové album s názvem Bleach, avšak stále nepatřila k hlavnímu proudu populární hudby. Zlom nastal v okamžiku, kdy vyšel její nový singl s názvem "Smells Like Teen Spirit" k albu Nevermind. Tato píseň se dostala na první příčky v hitparádách a otevřela Nirvaně cestu ke slávě. Třetí a zároveň poslední studiové album vyšlo v roce 1993 a dostalo název In Utero; obsahovalo později populární skladby jako "Rape Me" a "Heart-Shaped Box".
Nirvana se rozpadla po sebevraždě frontmana skupiny Kurta Cobaina v roce 1994. Od svého vzniku prodala po celém světě více než 50 milionů alb.[1] Hudebnímu stylu, který Nirvana hrála, se začalo říkat grunge. Podobnou hudbu reprezentovaly a reprezentují například kapely Alice in Chains, Pearl Jam a Soundgarden.
Nirvana-Smels like teen spirit