Miliony za holubí hovínko

17. dubna 2008 v 10:43 | shagy

Miliony za holubí hovínko

Miliony za holubí hovínko Neuvěřitelné!

Miliony za holubí hovínko

Pokud uklouznete na psím lejnu a nebo vám oděv potřísní pták, nerozčilujte se a jásejte. Usmálo se na vás pokakané štěstíčko. Možná vysoudíte miliony!

Po flámu jezděte metrem
Den Blbec. Známe ho všichni. Něco podobného zažil na vlastní kůži i Shelton Stewart (56), bývalý vrátný z New Yorku. Po proflámované noci se z postele tak tak vyhrabal. Bolest hlavy byla otupující, ale mohl jí blahořečit za to, že mu dala zapomenout na kousky, které té noci napáchal. Nedokázal nastartovat ani sám sebe, vlastní vůz k tomu raději ani nepřemlouval. Vzal tedy zavděk MHD. Sestupoval ze schodů podzemky. Najednou se to stalo. Zakopnul. Co čert nechtěl, schody byly plné holubího trusu.
Pád k výšinám
Památného roku 1998 spadl tak nešikovně, že si poranil krk a trochu poškrábal i záda. Tomuto okamžiku ovšem nyní děkuje stejně jako holubům, které ve volných chvilkách krmí v Central Parku drobečky ze včerejších žemlí. "No, není to cvok!" říkáte si? No, možná je to cvok, ale povedl se mu skutečně obdivuhodný kousek.
Vysoudil miliony
Místo aby nadával na svou nešikovnost a troufalost neomaleného ptáka, rozhodl se zažalovat dopravní podniky. Pravda, celý případ se vlekl, verdikt padl až o devět let později. Trpělivost se ale Stewartovi vyplatila. Americký soud mu totiž nyní přisoudil odškodnění v přepočtu asi 150 milionů korun. Abychom byli přesní; z původní sumy mu do klína spadlo »pouhých« 80 procent. To proto, že soud nakonec přihlédl ke skutečnosti, že Stewart si holubího trusu všiml už dříve, a tudíž se mu mohl vyhnout.
V Disneylandu uklízejí jako diví
I tak má bývalý vrátný na zbytek života vystaráno. Holubář v pravém slova smyslu se z něj na stará kolena nestal. Za peníze, které mu nakonec připadly, si chce pořídit luxusní barák. No, a pokud něco zbude, splní svým dvěma dcerkám a vnoučkovi sen a vezme je do Disneylandu na Floridě. Před jeho návštěvou by ale měli pořádně vygruntovat. Co kdyby...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama