Červen 2008

Chad-Corbin Bleu

27. června 2008 v 13:28 | shagy |  High School Musical
Sporťáka Chada,nejlepšího kámoše Troye,si střihl Corbin Bleu.Když se Troy zblázní do muzikálu,má Chad strach,že ztratí nejenom přítele,ale že přijdou i o finále v basketu.I v soukromém životě je Corbin sportovním nadšencem: tančí hip-hop,jazz dance a salsu.Miluje hranolky a malinovou limonádu,z herců se mu líbí Johny Depp.Před HSM se objevil v seriálu Hannah Montana.Společně s rodiči a třemi mladšími sourozenci žije v L.A.,ale rád se vrací do New Yorku,kde se narodil.

Troy Bolton-Zac Efron

27. června 2008 v 13:13 | shagy |  High School Musical
Zac Efron alias Troy Bolton. Je kapitánem basketbalového týmu na střední, kterou navštěvuje. Je milej a musíme, holky, uznat, že je i hezkej. Zamiluje se do Gabrielly. Jeho velkou vášní vedle basketu je zpěv, ve kterém je fakt dost dobrý. Nakonec se ukáže, že i když jeho táta mu ,,zakazoval" zpěv, on se nedá a jde do toho s plným nasazením spolu s Gabriellou. Ale to už vylíčila moc z příběhu.
(nemyslim si že Troy je hezkej an že umí zpívat):))))

Zac Efron

Profese herec
Datum narození: 18.10.1987
Místo narození:San Luis Obispo, Kalifornie, USA
Znamení: Váhy
Životopis:Americký herec- Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney).

Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Druhé pokračování tohoto filmu je plánováno na konec roku 2007. Předtím se ale Zac Efron objeví v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray.
Filmografie:
2007Hairspray ...Link Larkin
2004Miracle Run ...Steven Morgan
2003Big Wide World of Carl Laemke, The ...Pete Laemke

Gabriella Montez-Vanessa Hudgens

27. června 2008 v 13:05 | shagy |  High School Musical
Gabriella Montez (Vanessa Hudgens)
Gabriella je nováček na eastonské střední.Holduje matematice a jiným vědám.Poté,co si dopřeje duet s Troyem Boltonem přijde na to,že se může uplatnit ve školním muzikálu.Ovšem za pomoci další místní krásky Sharpay Evansové.
Vanessa Anne Hudgens
Datum narození: 14.12 1988
Oblíbené jídlo: Miluje čokoládu a jídlo od mamky
Nesnáší: mrkev
mazlíček: má psa Shadowa,králíčka,3 želvy a rybu
Obdivuje: Christinu Aguileru,Celine Dion,Angelinu Jolie
Přání: chtěla by umět hrát na bicí


neznámé číslo

26. června 2008 v 17:30 | shagy |  Akta X
Byla veliká vichřice a lilo jako z konve.Ten den u mě spala kámoška Terka.Přivezla si sebou notýsek a tam na posledních stranách bylo napsáno neznámé číslo.Vůbec nevěděla,jak se tam dostalo.Já jsem tam zavolala.Někdo to zvedl a takovým slabým hlasem řekl:Ahoj!Hrozně jsme se vylekaly,a tak sem to položila.
Říkaly jsme si,že je po všem,ale nebylo!Když jsem zatáhla rolety a uléhaly jsme ke spánku,uviděly jsme,jak se na nás u kraje rolety dívá něaké oko.Říkaly jsme si,že jsme unavené a že máme vidiny.Zhruba po 10 minutách jsme vidělY,jak někdo velkou lampou svítí do našeho pokoje.Po chvíli na můj polštář začal svítit žlutý laser,následně červený a modrý.Divili jsme se,odkud to jde a když jsme se to pokoušely chytit,tak nám to pořád utíkalo.Zkusily jsme naši odvahu a podívali se pod roletu,ale nikdo tam nebyl.Stáhly jsme roletu a šly zase spát.Po chvíli jsme uslyšeli nějaké kroky,které zanedlouho přestaly.Dodnes nevíme,co to bylo,ale je nám stále divné,kdo řekl do toho telefonu to:Ahoj!Pro mě z toho plyne ponaučení,že už nikdy nebudu prozvánět číslo,které najdu a neznám ho.

Mluvící medvídek

26. června 2008 v 17:08 | shagy |  Akta X
Když jsem byla malá,dostala jsem od tatínka medvídka.Měla jsem ho moc ráda a i jsem s ním spávala.Jednou,když jsem spala,slyšela jsem jeho hlas!Bylo to neuvěřitelné,ale ano!Další noc také a takhle to trvalo dost dlouhou dobu.Mluvil a říkával: Nevyhoď mě nikdy do koše,prosím!Tahle věta se ozývalo za sebou velmi často.Když jsem to jednou nevydržela,protože mě to fakt hodně rušilo,tak jsem ještě v noci vstala a toho medvěda jsem šla vyhodit pryč z mého pokoje.Ráno když jsem se probudila tak tam nebyl.Šla jsem zpátky do pokoje a na mé posteli byl zpátky můj medvídek,ale...!Měl ulomenou hlavičku a byl vypelichaný!Nedokázala jsem si to vysvětlit,co se vlastně mohlo stát!Přemýšlela jsem,ale bohužel jsem na nic nepřišla.S odstupem času se na to snažím zapomenout.
Kristýna 12

Postava v kápi

26. června 2008 v 16:54 | shagy |  Akta X
Jednoho listopadového dne jsem šla od kamarádky zkratkou přes les.Slunce,které zapadalo,ozařovalo listy kaštanů.Náhle jsem za sebou uslyšela kroky.Otočila jsem se,ale nikdo tam nebyl.Když sem se otočila zpátky stála 5 cm od mého obličeje postava a dívala se mi přímo do očí.Jediné,co jsem viděla byla kápě a 2 černé oči.Nevydržela jsem to a omdlela jsem.Když jsem se probudila,byla už tma.Rychle jsem pospíchala domů a říkala si,že to byl jen přelud.Cestou jsem přemýšlela,jak to vysvětlím našim.Náhle mi zapípal mobil.Otevřela jsem batoh a viděla na displeji příchozí MMS zprávu.Otevřela jsem ji a nevěděla co si o tom mám myslet.Na obrázku byl kruh a vtom kruhu velké Z.A to Z bylo na světle růžovém podkladu.Náhle jsem si uvědomila,že ten podklad je kůže.Něco mě zapálilo na noze!Podívala jsem se na svou levou nohu a na lýtku byl ten samý obraz jako v MMS zprávě!Když jsem se vzpamatovala,přečetla jsem si komentář ke zprávě,kde bylo psáno:Mě neunikneš!Zemřeš!Stála jsem jako kdybych zkameněla.Nevím,jestli jsem měla halucinace,ale zdálo se mi jako bych uslyšela hlasitý smích.
Terka

Prokletý kravín

26. června 2008 v 16:44 | shagy |  Akta X
Já a moje kámoška Zuzka už dlouho pronásledujeme někoho,nebo něco co se schovává v kravíně naší vesnice.13.1 2007 jsme se tam šli podívat a co se nestalo!Uviděli jsme děsivě nahnutý sloup,ve kterém bylo elektrické vedení.Strašně jsme se lekly a přeběhly do stodoly,ve které je velice staré seno.Hned jak jsme přiběhly,uviděly jsme na seně postavu!Měla velké červené oči a z pusy jí tekla krev!Lekly jsme se tak,že jsme běžely na to seno.Postava tam nebyla,ale byl tam dopis a oblečení.V dopise stálo:Nesnáším vetřelce a proto nelezte tam,kde se bojíte!Dopis jsme měly v ruce a vtom zafoukal vítr a dopis se nám najednou sám od sebe roztrhal.Uslyšeli jsme řev a prchaly pryč.Babičky nám řekly,že před 50 lety se tohle také stalo.Jednoho dne něaký pán postavil tento kravín a jelikož v něm nikdo nechtěl pracovat,tak ho to rozzuřilo natolik,že na něj svolal kletbu.Teď se kravínu raději vyhýbáme.

Síma a Zuzka 10

Střelnice

26. června 2008 v 16:34 | shagy |  Akta X
Střelnice
Jednoho letního večera jsme s kamarádkou Bárou stanovaly.Byl úplněk.Řekli jsme si,že uděláme bojovku.Tak jsme šly do střelnice.Přesně před 30 lety se tam stala vražda.Říká se,že se tam jeden pán zbláznil a v amoku zastřelil všechny lidi,co tam byli,včetně sebe.Od té doby nebyla střelnice v provozu.Vždycky byla uzamčená a my lezli oknem.Ten den však byla odemčená.Vešli jsme dovnitř,rozsvítili jsme a šli do vedlejší místnosti.Najednou se ozvala rána.Začalo pršet.Začaly se ozývat strašidelné zvuky.Zjevilo se tam 10 lidí.Došlo nám,že ten pán zabil skutečně 10 lidí včetně sebe.Všechno do sebe zapadalo přesně tak,jak mi vyprávěl děda.Ty osoby se k nám přibližovali,byli blíž a blíž.Obě jsme se klepali strachy.Plížili jsme se ke dveřím,ale dveře byly zamčené.Jedna z těch osob vytáhla zbraň,kterou se střílelo,namířila na nás a vyšla rána.V tu chvíli vše zmizelo,rozsvítilo se a přestalo pršet.Doma jsme to řekli jen dědovi.Věděl přesně,co se stalo,protože nám k tomu řekl: Jen jediný člověk to přežil a to jsem já.
Bára a Lucka 14

lost

26. června 2008 v 15:04 | shagy
Tanya Raymonde alias Alex Rousseau
Alex je dcera Danielle Rousseau,ale hned po narození ji Druzí unesli.Miluje Carla,ale Ben z toho moc nadšený není...
Herečka Tanya Raymonde se narodila 22.3 1988 v Los Angeles v USA a už od 12 let hraje v různých seriálech.Objevilase třeba v Námořní vyšetřovací službě.Kromě hraní ji baví ale i režírování a scénáristika.
Wiliam Mapother alias Ethan Rom
Ethan je jeden z Druhých,kterého už dobře znáš z 1. řady,kde se snažil unést Claire,a Charlie ho zabil.
Přesto se však tahle postava často objevuje i ve 3.řadě ve flashbacích.
Herec Wiliam Mapother se narodil 17.4 1965 v Louiseville v USA.Původem je učitel,ale sklouznul na hereckou dráhu.Zahlédnout jsi ho mohl/a ve filmu Vanilkové nebe,Minority Report,nebo v seriálech Kriminálka Miami,nebo kriminálka Las Vegas.Joa perlička Wiliam je bratranec Toma Cruise.
Elizabeth Mitchell alias Juliet Burke
Juliet je lékařka a patří k Druhým.Na ostrově je 3 roky,ale není z toho zrovna dvakrát odvařená.Během seriálu se sblíží s Jackem.
Herečka Elizabeth Mitchell se narodila 27.3 1970 v Los Angeles v USA.Má vystudované herectví a výtvarné úmění.Objevila se v různých seriálech,které běřely i u nás,např.Pohotovost,Everwood nebo DR.House,ale i v několika filmech.
Michael Emerson alias Benjamin Linus
S Benem už ses mohl/a setkat ve 2.řadě,kde ho Ztraceni věznili.Tentokrát se ale dozvíme,kdo je ve skutečnosti.
Herec Michael Emerson se narodil 7.9 1954 v Cedar Rapids v USA.Má vystudované herectví,ale živil se jako kreslíř.Objevil se v Aktech X nebo Útvaru pro zvláštní oběti.
Michael Connor alias Tom
Tom neboli Vousáč se objevil už na lodi,na níž unesli Walta.Ovšem zjistíme,že jeho plnovous byl falešný a Tom je stejně záhadný jako ostatní Druzí....
Herec Michael Connor Gainey se narodil 15.6 1948 v Jacksonu v USA.Hrál třeba v seriálu Zoufalé manželky,Kriminálka Las Veegas anebo ve filmu Terminátor 3.Pro zajímavost tenhle hromotluk měří 190 cenťáků.

speciality z natáčení

26. června 2008 v 12:39 | shagy
Největší část scén z věznice byla natáčena v illioinském nápravném zařízení Joliet Prison.
(joliet prison)
Věznici Fox River pojmenovali autoři podle řeky,která protéká západním Chicagem a je blízko místa natáčení.
(vězení)
(řeka)
Hodně scén se točilo v cele masového vraha Johna Wayne Gacyho.
(J.W Gacy)
Stacy Keach,který hraje ředitele věznice Henryho Popea,byl v 80.letech vězněn v Anglii za držení drog.
(stacy keach)
Původně měli Lincolna popravovat smrtící injekcí,ale autorům se elektrické křeslo zdálo mnohem efektivnější.
(el.křeslo)
Postava D.B Coopera je založena na skutečné postavě únosce letadla v roce 1971,který na společnosti Northwest Orient požadoval 200,000 dolarů.Když je dostal,vyskočil s bankovkami padákem z letadla.Nikdy ho nechytili.
(přibližná podoba d.b coopera)
Wentworth Miller získal roli Michaela Scofielda úplně na poslední chvíli.Natáčení začalo týden poté,co vyhrál casting.
Robert Knepper,představitel Theodora Bagwella (T.Baga),požádal,aby byl jeho účes vytvořen podle sestřihu jeho učitele přírodovědy.
(robert knepper)
Wentworth Miller má v sobě zajímavou směs krve předků-v jeho žilách koluje africká,anglická,jamajská,francouzská,ruská,syrská,holandská a libanonská krev.

Herec Dominic Purcell se celým jménem jmenuje Dominic Haakon Myrtvedt Purcell.
Jednou ze zajímavých postav seriálu,které zasáhnou v 1.řadě do děje,je češka Nika Volek (hraje ji Holly Valence),která si Michaela vzala před jeho nástupem do vězení,aby mohla legálně zůstat v USA.Zato mu pomůže s útěkem
Postava Michaela Scofielda má po celé horní půlce těla tetování.Namalovat ho trvalo 4,5 hodiny a muselo se kompletně obnovovat každý týden.

HOT PRISON NEWS

26. června 2008 v 11:50 | shagy
Wentworth je gay???
Tato zaručená informace se objevila jak v zahraničním,tak i v českém bulváru.Všechno to vyšlo z jedné série fotek,na kterých je zachycen Wentworth spolu s hercem Lukem McFarlanem na procházce,po které si kluci dal príma oběd.Což by rozhodně nic neznamenalo.Problém je ale v tom,že Luke dříve proslul aférkou třeba s hercem T.R. Knightem (hraje v seriálu Chirurgové) a ten rozhodně gay je.Wentworth se proti všem těmto nařčení ohradil a tvrdí,že jediný důvod,proč nemá holku je to,že na ní kvůli natáčení Prison Breaku nemá čas.Čas ukáže.
Dominic je volný
Dominic Purcell neboli Lincoln Burrows oficiálně oznámil,že se rozvádí se svou ženou Rebecou Wiliamson,se kterou má čtyři děti!Dominic uvedl,že jejich vztah naprosto vyhasl,ale nadále zůstávají přátelé a budou se stýkat co nejčastěji,aby svým dětem zajistili pocit rodiny.Nicméně už několik měsíců žijí odděleně a Dominic tvrdí,že žádná nová žena v jeho životě nefiguruje.Tak to je špatná zpráva pro Dominicovu ženu,ale výborná pro všechny jeho fanynky!
Lane jde zpátky do basy!
Lane Garrison,který si zahrál postavu Davida Apolskise,jde do vězení,ale tentokrát ne natáčet,ale odsedět si skutečný trest!A nejde o žádnou maličkost!Lane byl totiž zadržen za řízení pod vlivem alkoholu a omamných látek poté,co narazil do stromu.Sám Lane měl štěstí a vyvázl jen s drobnými oděrkami,dvě další dívky přežili se zraněními,ale bohužel jeho spolujezdec při nehodě zahynul.Lane byl v listopadu v Los Angeles odsouzen a ve vězení stráví 40 měsíců,tedy 3 roky a 4 měsíce.
Wentworth se dal na reklamu
Podobně jako hvězda Ztracených Matthew Fox dělá reklamu pro jednu kosmetickou firmu ( a hrozně mu to tam sluší),tak i Wentworth Miller kývl na první nabídku reklamy.Propaguje po celém světě spaciální řadu džín Bean Pole,která se jmenuje Break Jeans.No upřímně,bychom radši reklamu na spodní prádlo,že holky:))))
Jeho úžasné fotky si můžes prohlídnout na www.beanpole.com.

Útěk z vězení-hl.postavy

26. června 2008 v 11:01 | shagy
Seriál Útěk z vězení už se zabydlel na našich obrazovkách a my každý týden sledujeme s napětím,jak se bude útěk dvou bratrů dál vyvíjet.Pro všechny fanynky tohoto seriálu přinášíme nejnovější informace o hlavních představitelích a spoustu specialit ze zákulisí
Wentworth Miller Dominic Purcell
WM: Hraje Michaela Scofielda.Wentworth se narodil 2.června 1972 v Chipping Nortonu,Oxfordshire,ve Velké Británii.Vyrůstal v Brooklynu,v New Yorku a na Princetonské univerzitě vystudoval anglickou literaturu.Po promoci odjel do Los Angeles,kde pracoval v malé produkční společnosti.Od dětství ale chtěl být hercem,a proto neustále chodil na castingy.Začal malými rolemi v seriálech jako Buffy,přemožitelka upírů,Pohotovost a zahrál si ve filmech Lidská skvrna nebo Underworld.
DP: Hraje Lincolna Burrowse.Narodil se 17.února 1970 ve Wallasey,Merseyside,ve Velké Británii.
Vyrůstal ale v Austrálii,kde vystudoval Western Australian Academy of Performing Arts.
Jeho spolužíkem byl třeba Hugh Jackman.Po promoci získal hlavní roli v seriálu Raw FM.Zahrál si taky ve filmech Mission Impossible 2,Blade:Triniti atd.....

Můj 2.blog

24. června 2008 v 15:22 | shagy

LIDI MÁM NOVEJ BLOG TAK SE MRKNĚTE JE CELEJ O HIP-HOPU ATD......

speedy369.blog.cz

A ZANECHTE NĚAKEJ KOMENTÍK♥♥♥

Petr Poláček

23. června 2008 v 21:24 | shagy |  Superstar
Nezaměstnaný Bon Jovi
Doma je v Neratovicích,kde se taky 2.srpna 1984 narodil.Jeho profesní zaměstnání se zpěvem vůbec nic společného nemá (vystudoval obor letecký klempíř),přesto je zpěvák znamenitý.K hudbě ho přivedla hlavně sestra Táňa.Sama zpívá v kapele Janis Joplin Revival a Petra od malička vedla k muzice jako Bon Jovi,Kiss atd...
Nejvíce ho oslnil Bon Jovi,založil proto jeho revivalovou kapelu.A protože je momentálně nezaměstnaný,může se hudbě věnovat naplno.Není to vůbec žádný nováček.Své zkušenosti má i z televize.V pořadu DO-RE-MI si ho dokonce všimla Eva Urbanová.Nazpívali spolu duet Miserere a Petr se jako host zúčastnil i turné Koncert hvězd.
Konečně rocker libovala si porota
Od začátku soutěže dostal nálepku rockera.On sám přiznal,že mu to zařazení vyhovuje.Aby ne,dyž Bon Jovimu jako by z oka vypadl a ukradl mu přitom hlasivky.Nutno uznat,že písničky od Bon Joviho zpívá na jedničku.Často ale slýchá otázku:Dokážeš-li zazpívat i něco jiného???Nato však Petr klidně odpovídá:Jistě že dokážu.Klidně můžu zpívat pop,jazz i swing.Škoda tedy,že nevydržel do 5. kola,když zpívám anglicky,hlas mi jde do polohy Bona Joviho.Ale když zpívám česky,tak je to úplně něco jiného,jsem sám sebou.Na porotu však udělal dojem právě písničkou od svého amerického vzoru.Čtveřici kritiků zaujal natolik,že si pak libovali,že se konečně objevil rocker.Ovšem pokud to prý Petr se zpěvem myslí vážně,musí na sobě ještě pracovat.Toho však nerozhází ani to,že je bez práce ani kritika poroty.Jsem teď strašně zamilovanej a spokojenej říká a usmívá se při tom.Co víc si člověk může přát...?☺
Co o něm řekla porota:
Ondřej Hejma: Narozdíl od Jona nejde na hranici svých možností,málo riskuje.
Gabriela Osvaldová: Mě se líbí jeho chraplák.Zůstal sám sebou.
Milan Herman: Jsem pro,aby postoupil.
( z časopisu superstar z roku 2004)
petr-postup do top10
Petr Poláček: Summer Of 69
Petr Poláček: All About Loving You

Petra Páchová

23. června 2008 v 20:47 | shagy |  Superstar
V Superstar to nevyšlo
Jen o rok starší než nejmladší finalistka Šárka,je 17ti letá studentka 2.ročníku modního návrhářství z Mladé Boleslavi.Jednou by prý chtěla navrhovat kostýmy pro historické filmy.Narozdíl od mladoboleslavské sousedky Dajdou zpívá Petra moc hezky,hudbě se totiž věnuje od dětství.Od 1. třídy se učila hrát na violoncello,později také na flétnu.Dnes je to však baskytara.Od roku 1995 je důležitou členkou pěveckého souboru Paprsek a s kapelou navíc zpívá na nejrůznějších plesech.Ovšem jak sama říká: Tomu se snad ani nedá říkat pole slávy.Doufám ale,že v soutěži česko hledá superstar svůj největší úspěch zažiju.Těžko říct,jestli se jí podařilo,to co si přála.Největší dosavadní úspěch to pro ní asi byl.Dostala se přece až do Top10 a obě vystoupení se jí celkem povedla.Jenže to na silnou konkurenci nestačilo a Petra skončila už v 3.kole.
Alá Kelly Family
Nejprve hodně dlouho váhala,má-li se do soutěže vůbec přihlásit.Nakonec uznala že vlastně o nic nejde a bude to aspoň dobrá zkušenost.Přihlásila se doslova na poslední chvíli.Nejraději má gospelový zpěv,je také velkou fanynkou latinsko-amerických rytmů.Kromě hudby se věnuje především škole.Po prázdninách bude už ve 3.ročníku a školu chce určitě dodělat.I když ještě přesně neví co potom,protože dostat se jako modní návrhářka k filmu asi není úplně jednoduché.Společně se svými dvěma sestrami už ale představu mají.Jedna hraje na saxofon,druhá na klávesy a kytaru a rády by měly svou vlastní sourozeneckou kapelu.Ne nic jako irští The Corrs.Nechtějí dělat klasický pop.Spíš mají v plánu trošku experimentovat s orientálními a středověkými melodiemi a latinskoamerickými rytmy.Takže se možná dočkáme českých Kelly Family☺
Co o ní řekla porota:
Ondřej Hejma: Vystoupení mne pobavilo,byla v něm energie.Hodila by se do zábavního pořadu.
Gabriela Osvaldová: To co jsem slyšela mne nadchlo!
Ondřej Soukup: Mně se to líbilo,bylo to perfektní
Milan Herman: Ke zpěvu nemám žádné výhrady.Byla neuvěřitelně sexy.
(z časopisu superstar z roku 2004)
Petra Páchová - V stínu kapradiny
Petra Páchová - True Colors

HLÁSNĚTE

23. června 2008 v 20:21 | shagy

Prosíííím lidičky hlásněte tady plo mě (shagy).Moc to plo mě znamená plosiiim♥♥♥♥♥♥


Standa Dolinek

23. června 2008 v 19:31 | shagy |  Superstar
Přihlouplý loupežník
Doma je v Líšeni což je městečko kousek od Brna.Je mu 20 a studuje gymnázium.Zpívat žačal už jako malý kluk.Jeho talentu si všimli už na základce a využívali ho při různých školních akcích.Pak ho dokonce přihlásili do pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek a Standa se dostal do celostátního kola.Od 14ti zpívá ve školním sboru na gymplu,dokonce sám organizoval a moderoval různé školní akce.Dostal se i do ochotnického divadla v Moravské Třebové.Nejvíc ho prý bavila role přihlouplého loupežníka Alfonse v pohádce zvířátka a petroviští.Rád si ze sebe totiž prý dělá legraci.Vystupování před lidmi ho moc baví,chtěl by se proto dostat na JAMU nebo něakou podobnou školu,kde by mohl studovat muzikálový zpěv.Kromě zpěvu ovládá trubku a prý je dobrý tanečník.Hudba je zásadní součást jeho života,v žádné kapele však nikdy nezpíval,ani nikdy k nikomu nechodil na hodiny zpěvu.I přes to si píše své vlastní písně,ale noty mu nic neříkají.Stejně jako Lucka Bílá nemám notičky rád.
Gott nebo Standa???
Do soutěže česko hledá superstar se přihlásil sám.Prý aby si vyzkoušel jaké má šance uspět v silné konkurenci.Rodiče ho nikdy nijak neovlivňovali,ani do ničeho netlačili.Když jim oznámil,že půjde na konkurz,byli dost skeptičtí,když ale pořád postupoval,začali mu fandit.Tajně doufal,že by se mohl dostat co nejdál a třeba i vyhrát.Gott už to stejně za chvíli nebude zvládat a kdo za něj bude sbírat slavíky?? prohlásil sebejistě.Zároveň ale dodává,že hlavní prioritou je dokončit školu a dostat se na další,kvůli kvalitnímu hudebnímu vzdělání.I když si pro semifinálový boj vybral píseň Killing Me Softly a podle Ondřeje Soukupa se mu to povedlo,diváky moc nepřesvědčil.Do finálové Top10 postoupil díky divoké kartě poroty.Nebýt toho skončil by jako 32 dalších neúspěšných semifinalistů,kteří soutěž sledují už jako diváci.Naopak ve finálových kolech se držel až do 4.kola,pro které si paradoxně vybral Gottův Trezor,který mu ale nesedl,navíc od poloviny písně lapal po dechu.Od diváků dostal nejméně hlasů a v soutěži skončil.On si z toho ale nedělá hlavu a prozrazuje své životní heslo na každé prase se jednou voda uvaří.Samozřejmě dostat se mezi 10 nejlepších v republice,je sám o sobě velký úspěch.Ovšem 1.česká superstar z něj už nebude
(z časopisu Superstar z roku 2004)
Co o něm řekla porota:
Všichni: Killing me softly i vzpomínky z muzikálu cats zazpíval super!Má dobrý hlas,projev a charisma.Aby byl ale standa nejlepší bude mít ještě hodně práce
NO VIDEO SSRY!!!

Julián Záhorovský

23. června 2008 v 19:09 | shagy |  Superstar
Kovboj Julián
Celých 18 let,co je na světě, žije v Pardubicích.Ač studuje střední elektronickou školu v Pardubicích,na které letos maturuje,jeho a vůbec celou rodinnou zálibou je jejich westernové městečko.Ve volných chvílích se buď prohání na koni,pomáhá tátovi udržovat tuto rodinnou chloubu nebo se věnuje hudbě.Od 6 let hraje na piano,pak přidal ještě kytaru a flétnu.Celá rodina se shoduje,že to má asi po otci,který taky hraje na piano a kytaru.Asi i proto,když s hudbou začínal hrál především trampské písničky.Od 15 si však píše vlastní hudbu,zpívá a hraje na kytaru v různých kapelách.Ta současná se jmenuje Wolnej pád.Nejradši má českou kapelu Chinaski,jejíž repertoár si vybral i pro soutěž česko hledá superstar.
Ten s čepičkou
Do soutěže se přihlásil sám.Hudbě se věnuje od dětství a napadlo ho,že by v ní mohl něco dokázat.Hlavně jsem chtěl zjistit co na můj zpěv říkají ostatní,abych si udělal jasno,jestli má smysl v tom vůbec pokračovat.A můj největší dosavadní pěvecký úspěch?Vyhrál jsem karaoke v jednom podniku.říká celkem skromně "ten s čepičkou".Přesně to bylo dlouhou dobu poznávací znamení pro všechny,kteří nevěděli jak se jmenuje.Pak ale náhle čepičku sundal a byl z něj prostě Julián.Nemá úplně vyhraněný vkus,ale vzhledem k jeho nadšení při zpívání písniček dvou známých českých kapel,je jeho orientace jasná.Julián vysvětluje:Líbí se mi hlavně kapely,které jsou schopny napsat si sami písničku (např.Chinaski,Kabát,Lucie).Zpěváci,kterým píše skladby někdo jiný (Lucie Bíla např.) jsou jenom loutky.Že mezi jeho oblíbené žánry rozhodně nepatří například swing,jsme se přesvědčili v 5. finálovém kole.Písničku spíše odříkal než odzpíval a tento průměrný výkon se mu stal osudným.Upřímně,celou dobu si vybíral relativně jednoduché písně,které spíše řval než zpíval,ovšem možná to se jeho fanynkám líbilo a kromě poznávacího znamení "toho s čepičkou" si ho mnozí zapamatovali jako druhého Michala Malátného.Tomu se však Julián silně brání: Nejsem a nechci být kopírka Michala Malátného z Chinaski.
( z časopisu superstar z roku 2004)
Co o něm řekla porota:
Ondřej Hejma: Vidím ho s elektrickou kytarou někde v kapele.
Gábina Osvaldová: Jsem ráda,že odhodil čepici
Ondřej Soukup: Ty jsi důkazem toho,že tahle soutěž není jen o zpěvu,ale o charismatu.Umím si představit,že vyhraješ,akorát že se Herman půjde oběsit,až s tebou bude muset točit desku.
sorry ale nenašla sem video!!!

diplomek od kikci za sonc

23. června 2008 v 18:32 | shagy |  Moje diplomky
jkljdeekujuuuuu